Szkoły pływania w Poznaniu

Opublikowany w dniu : 20-02-2015 | Przez : admin | W kategorii : Szkoły pływania

Tagi: , , ,

1

Poznań posiada bogatą ofertę szkół pływackich organizujących zajęcia nauki pływania dla uczestników we wszystkich grupach wiekowych. Z oferty mogą skorzystać zarówno ci, którzy chcą nauczyć się pływać od podstaw, jak i ci, którzy pragną doskonalić tę umiejętność. Poniżej trzy poznańskie szkoły pływania zasługujące na uwagę:

Pływalnia CITYZEN

cityzen1Pływalnia CITYZEN organizuje różnorodne zajęcia pływackie obejmujące naukę pływania dla niemowląt, naukę i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych, a także zajęcia aqua-fitness. Lekcje pływania dla niemowląt prowadzone są w niewielkich grupach z udziałem rodziców i instruktora, w basenie z podgrzewaną wodą i w otoczeniu wodnych zabawek umilających czas spędzony w wodzie. Kurs nauki pływania dla starszych dzieci trwa 5 miesięcy i odbywa się we właściwych dla nich grupach wiekowych, brane są także pod uwagę ich umiejętności pływackie. cityzen2Pływalnia organizuje również ciekawe zajęcia aqua-fitness, które pomogą w wyrzeźbieniu sylwetki, poprawie kondycji i wydolności organizmu. Do wyboru uczestnicy mają rożne formy wodnych ćwiczeń: Aqua-Aerobik, Acquapole, Hydro Cycling czy Aqua Boot Camp. Z ćwiczeń w wodzie mogą skorzystać także seniorzy, dla nich przygotowano specjalny trening o nazwie Aqua Senior.

Zajęcia prowadzone są przez wyszkolonych i utalentowanych trenerów-instruktorów, posiadających bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Cennik zajęć w szkole CITYZEN przedstawia się następująco:

Nauka pływania dla niemowląt (dziecko + rodzic) Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych Aqua-fitness karnety
10 zajęć ? 300 zł 10 zajęć ? 250 zł wejście jednorazowe ? 30 zł
20 zajęć (cały semestr) ? 570 zł 20 zajęć (cały semestr) ? 475 zł miesięczny ? 80 zł
kwartalny ? 216 zł
10 wejść open ? 250 zł

Pływalnia CITYZEN otwarta jest od godziny 5.45 do godziny 22.15, 7 dni w tygodniu. Więcej informacji o zapisach na poszczególne kursy można uzyskać pod numerem telefonu 604 199 073, pod adresem mailowym basen@cityzenklub.pl oraz na stronie internetowej http://www.plywalnia-cityzen.pl/ Adres pływalni: ul. Droga Dębińska 10c, 61-555 Poznań.

Fregata swimming

fregata1Jedna z największych szkół pływania w Wielkopolsce, Fregata Swimming, organizuje zajęcia nauki pływania dla wszystkich grup wiekowych ? od najmłodszych do najstarszych, w specjalnie opracowanych programach: ?Wodny Żłobek?, ?Wodne Przedszkole?, dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży oraz dorosłych. Poza zajęciami w grupie uczestnicy mogą umówić się na lekcje indywidualne. Oprócz zajęć z nauki pływania Fregata Swimming oferuje różnorodne formy Aqua-Fitnessu: Aqua-Aerobik, Aqua-Zumba, Aqua-Step oraz Aqua-Gimnastyka. Zajęcia w poznańskiej szkole pływania skierowane są również do kobiet w ciąży oraz osób kwalifikowanych do rehabilitacji w schorzeniach układu kostno-szkieletowego, sercowo-naczyniowego i nerwowo-mięśniowego.

fregata2Zajęcia w szkole Fregata Swimming prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim stażem pracy oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. Kursy odbywają się aż na 7 obiektach: Termach Maltańskich, Basenie Olimpia, krytej pływalni Rataje, basenie Bona Dea Spa, basenie Lechicka, Posnania oraz Daszewice. W zależności od wybranego programu nauki i obiektu, na którym odbywają się zajęcia, ceny kształtują się od 340-627 złotych za cały semestr kursu. Istnieje możliwość wykupienia karnetów dwumiesięcznych (8-9 zajęć) i na cały semestr liczący 17-19 wejść na pływalnię.
Zapisów na zajęcia można dokonywać online, na stronie internetowej http://www.fregata.com.pl/zapisy-online-na-zajecia. Więcej informacji o poszczególnych kursach można uzyskać pod numerami telefonów 61 875 95 27, 693 11 96 96 lub pod adresami mailowymi kontakt@fregata.com.pl, info@fregata.com.pl. Adres Szkoły Pływania Fregata Swimming: os. Piastowskie 53, 61-154 Poznań.

AKADEMIA PŁYWANIA

akademia1Poznańska Akademia Pływania oferuje zajęcia w języku polskim oraz angielskim. Szkoła organizuje cztery rodzaje działalności związanej z pływaniem ? naukę pływania, Aqua-Fitness, ratownictwo oraz zarządzanie. Nauka pływania obejmuje oswajanie z wodą niemowląt, już od 3. miesiąca życia, lekcje indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, podczas których nie tylko uczą się oni pływać, ale także doskonalą zdobyte wcześniej umiejętności, a także naukę nurkowania. W ramach zajęć Aqua-Fitness przygotowano dwa bloki ćwiczeń ? dla aktywnych oraz dla seniorów. Akademia Pływania pomaga również w przygotowaniach do egzaminów na kartę pływacką oraz organizuje sportowe imprezy pływackie.

akademia2Zajęcia w Akademii Pływania prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających międzynarodowe doświadczenie pływackie. Lekcje nauki pływania odbywają się w małych grupach, liczących do 5 osób i trwają od 45 do 120 minut. Zajęcia Aqua-Fitness prowadzone są w maksymalnie 10-osobowej grupie i trwają 45 minut. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na poszczególne kursy oraz cennika zajęć uzyskać można pod numerem telefonu 504 99 23 99 lub pod adresem mailowym kontakt@akademia-plywania.pl. Adres Akademii Pływania: Hotel Twardowski, ul. Głogowska 358A, Poznań.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/5 (0 oceny cast)
Udostępnij ten post na:

    Komentarze (1)

    Zazdroszczę tylu basenów w jednym mieście 🙂

    Napisz komentarz