Co ma w ofercie marka Zabi?

Opublikowany w dniu : 05-07-2022 | Przez : admin | W kategorii : Offtopic

0

Co robić, gdy pęknie kółko przymocowane do biurowego, obrotowego fotela? Jak sobie poradzić, gdy pokruszy się kółko, na którym opierają się drzwi przesuwnej szafy w garderobie? W każdej z tych sytuacji oraz w wielu im podobnych, trzeba jak najszybciej zlokalizować firmę, która ma w swoim asortymencie odpowiednie części wymienne. A gdy chodzi o kółka jezdne i polski rynek konsumencki, dość szybko natrafisz na oferty przedstawiane przez firmę Zabi – ponieważ ta marka działa już od ponad trzydziestu lat i widać to w jej bogatej ofercie.

Wybierz Zabi, gdy szukasz kółek – ale nie tylko wtedy

Był 1990 rok, gdy w Polsce rozpoczęło działalność „Ślusarstwo Produkcyjne ZABI”. Wówczas pod tą nazwą kryła się praca tylko jednego człowieka, ale z czasem ta nieduża działalność się rozwinęła, a maleńka z początku firma zaczęła wyznaczać sobie coraz bardziej ambitne cele. Już po ponad dekadzie zmieniła się w spółkę, a wkrótce zaczęła proponować swoje usługi również konsumentom z zagranicy. Oczywiście jednocześnie stopniowo poszerzała się oferta produkcyjna – chociaż trzonem działalności firmy Zabi jest konstruowanie kół jezdnych, z czasem marka zaczęła odpowiadać także na potrzeby i oczekiwania tych klientów, którym zamiast kółek bardziej przydają się rolki albo tych, którzy szukają profesjonalnie wykonanych akcesoriów do bram przesuwnych. Jaki jest efekt tych wszystkich starań? Żeby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć na stronę internetową tego producenta – i poznać obszerny katalog, w którym zawarta jest cała aktualna oferta.

Strona internetowa marki Zabi jest bardzo przejrzysta. Rozplanowano ją w taki sposób, żeby każdy zainteresowany mógł bez większego problemu przeprowadzić niezbędny mu rekonesans. Cztery zasadnicze kategorie, w których można prowadzić dalsze, szczegółowe poszukiwania, to kolejno: „Koła i zestawy kołowe”, „Części i akcesoria do kół”, „Rolki tworzywowe i metalowe” oraz „Wózki i akcesoria do bram”.

Jak można się domyślać, każda z tych zakładek zaprasza do sprawdzenia, jakie rozwiązania proponuje firma poszukiwaczom konkretnych części. Przykładowo, w temacie kół do przejrzenia jest cała galeria części wykonanych z poszczególnych tworzyw – tradycyjnych, takich jak metale czy naturalna guma lub bardziej innowacyjnych, w rodzaju syntetyków o uniwersalnych właściwościach. A o galerii mowa nieprzypadkowo, bo każdy model jest tu szczegółowo opisany i opatrzony zdjęciem, które daje dokładne wyobrażenie o tym, czego może spodziewać się konsument. Oczywiście do wyboru są części o zróżnicowanych wymiarach, a także różniące się między sobą metodą montażu.

To jednak wciąż nie wszystko. Firma Zabi nie poprzestaje na oferowaniu wysokiej jakości akcesoriów. Spełnia również życzenia tych klientów, którzy chcieliby uratować posiadane już części – gdy mowa o kołach powlekanych poliuretanem. Właśnie to kryje się pod dość tajemniczo brzmiącym hasłem „regeneracja kół”. Firma przyjmuje zużyte części, zdziera z nich wyeksploatowaną powłokę i oblewa piasty świeżą warstwą syntetycznej substancji.

Co oferuje firma Zabi?

Koła, kółka, rolki czy części składowe do bram przesuwnych – to wszystko elementy, które muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów i z maksymalną precyzją. Sztukę konstruowania idealnych części od ponad trzech dekad doskonali polska firma Zabi – a efekty to świetnie prosperujące przedsiębiorstwo oraz bardzo dobre opinie, zarówno wśród samych konsumentów, jak też wśród specjalistów, którzy przyznają branżowe nagrody i wyróżnienia.

Zabi – gdy potrzebujesz profesjonalnych, obrotowych części

Historia firmy Zabi rozpoczynała się bardzo niepozornie – od pracy jednego człowieka, który założył własną działalność gospodarczą, żeby świadczyć usługi ślusarskie. Gdy upłynęło dziesięć lat, Zabi stało się spółką – a w nowym stuleciu zaczęło coraz bardziej rozwijać skrzydła.

Obecnie, asortyment marki Zabi może zainteresować bardzo szeroką rzeszę konsumentów – i tak faktycznie jest, a warto zaznaczyć, że nie są to wyłącznie mieszkańcy Polski. Marka zdecydowała się na to, żeby zwrócić na siebie uwagę zagranicznych klientów – w tym celu stworzono zupełnie nowe oddziały. Działają wraz z nowymi ośrodkami produkcyjnymi na terenach Niemiec, Czech, Słowacji i Litwy. Połączenie ekspansywności z nieustannym doskonaleniem posiadanego parku maszynowego oraz z podnoszeniem kwalifikacji pracowników, okazało się przepisem na sukces.

O tym, jak wiele udało się osiągnąć marce Zabi, świadczą na przykład przyznawane jej kilkukrotnie tytuły „Gazeli Biznesu” – ale nie tylko. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową tego producenta, by przekonać się, że wieloletnie starania nie poszły na marne. Wirtualna witryna to zarazem kompletny katalog dostępnego asortymentu. Można wyczytać z niej wszystkie informacje na temat tego, co firma Zabi potrafi dostarczyć swoim klientom. A jest tego naprawdę niemało.

Koła z żeliwa, aluminium, gumy, poliamidu, polipropylenu czy poliuretanu, dętki i koła piankowe, specjalne części, dedykowane meblom albo przygotowane do pracy w skrajnie wysokich temperaturach – to zaledwie część oferty. Uzupełnia ją zastęp rolek metalowych i tworzywowych wraz z kołami napędowymi, a także cała odrębna kategoria wózków do bram przesuwnych, uzupełniona o inne specjalistyczne części niezbędne do skonstruowania tego rodzaju mechanizmów.

Przeglądając te zasoby, można pomyśleć że producent wyczerpał już zakres możliwych rozwiązań, jakich mogą poszukiwać konsumenci. A jednak w tej kwestii to właśnie konsumentom marka Zabi pozostawia wolną rękę – i obiecuje spełniać ich indywidualne życzenia. Każdy, kto poszukuje nietypowych, niestandardowych części, może opisać swoje zlecenie – i czekać na jego realizację.

Ale nawet to nie wyczerpuje zasobu usług świadczonych przez firmę Zabi. Jako producent kół z poliuretanu, marka ta oferuje swoim klientom również regenerację zużytych elementów. W ten sposób spełnia obietnicę, składaną nabywcom tego typu kół – że ich wysłużone akcesoria nie muszą kończyć swojej służby, gdy zedrze się z nich oryginalna powłoka. Regeneracja oznacza kompleksowe i profesjonalne odnowienie części, dla których sekretem sukcesu jest sztuczny kauczuk.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/5 (0 oceny cast)
Udostępnij ten post na:

    Napisz komentarz